Nigerija

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Nigerija parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Nigerijoje

Nigerija yra Afrikos šalis su vaizdu į Gvinėjos įlanką. Jos sostinė yra Abudža. Jis ribojasi su Beninu į vakarus, Čadą ir Kamerūną į rytus, Nigerį į šiaurę.

Jei jus domina perkelti ar investuoti į nekilnojamąjį turtą, parduodamą Nigerijoje, tai yra idealus laikas. Yra įdomių pokyčių nekilnojamojo turto Nigerijoje ir verta paminėti. Šio straipsnio dėka visi, norintys pirkti nekilnojamąjį turtą, parduodami Nigerijoje, galės suprasti dabartines Nigerijos nekilnojamojo turto sektoriaus tendencijas.

Nekilnojamojo turto plėtra Nigerijoje yra susijusi su įvairiais teigiamais veiksniais: vyriausybine politika, kuria remiamas sektorius, gerinama ekonomika, prieiga prie statybos net ir neturtingesniems.

Žinoma, norint visiškai grįžti į nekilnojamojo turto rinką Nigerijoje, kaip ir visose besiformuojančios ekonomikos šalyse, prireiks laiko.

Tačiau Nigerija išlieka pagrindiniu investavimo tikslu visiems, norintiems į pietus nuo Sacharos esančioms rinkoms.

Žemiau išvardijamos geriausios vietos, kur ieškoti nekilnojamojo turto pardavimo Nigerijoje, atsižvelgiant į jų saugumą, ekonominį vystymąsi ir komercinę svarbą.

Ibadanas yra labai tylus ir ramus miestas, jo artumas prie Lagosas yra privalumas tiems, kurie planuoja investuoti į nekilnojamąjį turtą, parduodamą Nigerijoje.

Uyo yra įdomi vieta Nigerio upės deltoje. Tai miestas, kuris matė sparčią plėtrą ir yra mėgstamiausia vieta lankytojams ir emigrantams.

Owerri yra Imo valstijoje. Tai labai pageidaujama turistinė vietovė ir auganti ekonomika, kur galima įsigyti skirtingų tipų nekilnojamojo turto.

Lagosas yra didžiausias miestas Nigerijoje ir anksčiau buvo sostinė, todėl ji yra puiki vieta ieškoti nekilnojamojo turto, parduodamo Nigerijoje.

Calabar yra mažesnis miestas, tačiau mažai nusikalstamumo lygis, kad pastaraisiais metais patyrė ekonominį bumą, dėl kurio daugelis užsieniečių investavo į nekilnojamąjį turtą pardavimui šioje Nigerijos vietovėje. Taip pat nereikėtų nuvertinti tokių miestų kaip Abuja, sostinė, Beninas, Akure, Enugu ir Osobogo.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

*Parduodama* * Vieta *: Crown Estate, Sangotedo Lekki, Lagosas. * Aprašymas *: 4 lovų kambarys Pusiau atskiras namas su kambariu BQ. Kaina: * 40 ml...
* Sequoia rezidencija * 20 vienetų naujai pastatytų gyvenamųjų butų, kurių kiekvienas turi BQ. *Apibūdinimas* : 4 blokai, pažymėti A, B, C ir D...
Hebronas sodai Ibeju Lengvas su Global C O parduoda greitu tempu. Ši turto "yra įsikūręs Hebrono Gardens KM42 Lekki Epe Expressway, Eleju, Ibeju Le...
Cod. 27471

Parduoda Kita (žemė), Nigerija, Lagos, Lagos Island, Ibeju Lekki

6,202.19EUR
Parduoda
Kita (žemė)

400 m²
Hebronas sodai Ibeju Lengvas su Global C O parduoda greitu tempu. Ši turto "yra įsikūręs Hebrono Gardens KM42 Lekki Epe Expressway, Eleju, Ibeju Le...
7 miegamasis vila su 4 posėdžiaujant kambariai ir mansarda, baseinas ir syudy, treniruoklių salė ir liftas per 4000square metrų žemės naudojimo sertif...
Cod. 15168

Parduoda Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas, Nigerija, Lagos, Lagos, Alpha Beach Road, Lekki - Lagos State Nigeria.

664,520.71EUR
Parduoda
Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas

3292.320 m²
Lengvas Smėlio Resort yra 30-miegamojo, kurorto kompleksas bendras paplūdimio žemės plotas 3292.32sqm.It yra išjungtas Alpha Beach Road, palei Lagosas...
Cod. 6630

Parduoda Viešbutis, Nigerija, Enugu, Enugu, G.R.

1,260,928.04EUR
Parduoda
Viešbutis

2000 m²
33 Kambarys puikiai suprojektuotas ir pastatytas VIEŠBUTIS svetainėje virš 2000sqm pagal GRA širdies
UNAVAILABLE
Cod. 6439

Parduoda Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas, Nigerija, Lagos, Lagos Island, Lekki Phase1 Lagos Nigeria

1,849,361.13EUR
Parduoda
Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas

1000 m²
Tasteyfully gatavo prabanga namuose didelis antakis plotas Lagosas Nigerija (Lengvas Phase1), yra paruošti parduoti. Kaina-$ 2.200.000.00 (du milijona...
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB